METO ETİKET

Yıllardır Meto ve Lazer etiketinde yakaladığımız istikrarlı ve günden güne artan başarımızı kendi markalarımızla tescilledik. Alanında kalitesiyle fark yaratan markalarımız Arche ve YG Label tüm dünyada müşterilerimizin artık vazgeçilmez bir tercihi oldu.

Bir çok ülkede markalarımızın temsilciliğini yapan bayilerimiz ve satış kanallarımız sayesinde müşterilerimiz ile kaliteyi paylaşmaya devam ediyoruz.

Konfeksiyon imalatında, kesimhane grubunda bulunan  ( standart yapışkanlı, kuvvetli yapışkanlı, az yapışkanlı ) 21 farklı renkte ve 12×22 / 12×26/ 16×26 ebatlarında meto etiketleri üretimi yaparak müşterilerimize farklı seçenekler sunmaktayız.

IMG_0707
P1470383
IMG_0717
IMG_0686

Yg Label’  Meto Etiketi Özellikleri                                      

YG-1- En düşük yapışkan özelliği olan etiket türüdür. Genellikle gömlek ve  perde kumaşlar ile ipek kumaşlarda kullanılır

YG-2- Yapışkanı akrilik olup, YG-1′ e göre daha kuvvetlidir. %100 penye, t- shirt ve triko kumaşlarında kullanılır.

YG-4-Yapışkanı YG-2′ ye göre daha güçlüdür. Çoğunlukla denim kumaşlar için kullanılır, penye kumaşlar için de tercih edilebilir.

YG-5-Yapışkanı YG-4′ e göre daha güçlüdür. Çoğunlukla denim kumaşlar için kullanılır, penye kumaşlar için de tercih edilebilir.

YG-6-Yapışkanı YG-5′ e göre daha güçlüdür. Çoğunlukla denim kumaşlar için kullanılır, penye kumaşlar için de tercih edilebilir.

YG-8-Yapışkanı en kuvvetli olan etiket türüdür. Silikon kumaşlarda kullanılır.

YG-10-Yapışkan gücü YG-8 ile aynı olup kağıt türü metalizedir. Silikon kumaşlarda tercih edilir

‘Arche’  Meto Etiketi Özellikleri

Arche 1- Non-perm yapışkan özelliği ile yapışkanı en düşük olan etiket türüdür.  Genellikle gömlek ve  perde kumaşlar ile ipek kumaşlarda kullanılır

Arche 2-  Yapışkanı akrilik olup Arche 1’ e göre daha kuvvetlidir. %100 penye, t- shirt ve triko kumaşlarında kullanılır.

Arche 4- Yapışkanı Arche 2′ ye göre daha güçlüdür. Çoğunlukla denim kumaşlar için kullanılır, penye kumaşlar için de tercih edilebilir.

Arche 7- Yapışkanı en kuvvetli olan etiket türüdür.         

LAZER/INKJET ETİKETLER

Lazer yazıcılar için üretilmiş özel kesimli yapışkanlı etiketlerdir.

Basımı A4 yazıcılarında yapılan hazır etiketlerin istenilen renk ve ölçüde üretimi yapılmaktadır.