Mesajınızı aşağıdaki formu doldurarak gönderebilirsiniz.


  Telefon

  +90 212 426 37 66 pbx

  E-mail

  info@yeniler.com

  Adres

  Enkoop Sanayi, İkitelli OSB Mahallesi Enkoop Caddesi, Yiğitler Sk No: 3, 34490 Başakşehir/İSTANBUL

  Gizlilik Bildirimi

  E-posta ve diğer bilgilerinizi, bildirimlerimizi size iletmek, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’nun 5 inci ve 6 ncı maddeleri kapsamında işlemek için istemekteyiz. Bu bilgiler gizli kalacak ve hiçbir üçüncü tarafa aktarılmayacaktır. Detay bilgi için Müşteri Aydınlatma Belgesi için tıklayın.

  YASAL UYARI

  Bu elektronik posta ve ilişkili dosyalar sadece alması amaçlanan şahsi veya tüzel kişiye özeldir. Eğer yetkili alıcı değilseniz içeriği açmanız, açıklamanız, kopyalamanız, yönlendirmeniz ve kullanmanız yasaktır ve bu e-postayı derhal silmeniz gerekmektedir. Şirketimiz, bu mesajın içerdiği bilgilerin mutlak doğruluğu veya eksiksiz olduğu konusunda herhangi bir garanti vermez. Bu nedenle bu bilgilerin kullanımı ile ilgili kayıplardan sorumlu tutulamaz. Bu mesajın içeriğiyle ilgili sorumluluk yalnızca gönderen kişiye aittir ve bu içerik Şirketimizin tüzel kişilik görüşlerini yansıtmayabilir. Bu e-posta bilinen bilgisayar virüslerine karşı taranmıştır.

  DISCLAIMER

  This e-mail and related files are the private property of the sender , the personal and the legal entities to whom they were intended to be send. If you are not an authorized recepient of this e-mail it is forbidden to open, copy, forward or use it. It is required that you should delate this e-mail immediately. Our company does not guar

  6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında Müşteri Aydınlatma Belgesini okudum, anladım. Kişisel verilerimin işlenmesine, paylaşılmasına, gerektiğinde başvuru, düzeltme ve silme hakkım olduğunu anladığımı beyan eder, aydınlatılmış açık rızam ile onay veririm.