İkincil Baskı Sistemleri

Yeniler Etiket müşterilerine en yüksek kalitede iş sunabilmek için üretim teknolojisini sürekli olarak yenilemektedir.

Alanında en iyi olan makinalarla oluşan üretim parkuru sayesinde baskı işleriniz kısa zaman içerisinde en doğru şekilde hazırlanmaktadır. Dijital Otomasyon, Tansiyon ve Sıcaklık kontrolü, kolay kullanım ve yönlendirme gibi özellikleri sayesinde istenilen en mükemmel sonuca ulaşılarak etiketler için geniş bir çözüm yelpazesi sunulmaktadır. Yetişmiş iş gücü sayesinde teknolojik alt yapı yüksek verimlilikle kullanılır.

Tesislerimizde dünya standartlarında üretim yapılmaktadır.İşin niteliği ne olursa olsun her işe ayrı özen göstermek işletmemizin temel felsefelerinden biridir.

Üretilen her ürünün kalitesi ve kullanılabilirliği hammaddeyle doğru orantılıdır.

Biz de bunun bilincinde bir üretici olarak, bu alanda sektörün en iyisi olan markalarla çalışmayı tercih ediyoruz. Böylece kalite performansımızı en üst seviyeye taşıyarak istediğiniz sonuçları almanıza yardımcı oluyoruz.

embos

EMBOS

İngilizce bir kelime olan “emboss” Türkçe’de; “kabartma ” anlamına gelmektedir.

Bu baskı tekniği basılı işe bir boyut kazandırmak için kullanılır.

Görselde en çok öne çıkartmak istenilen kısımda kabartma yapılırsa, derinlik ve dikkat çekici özellik kazandırılmış olur.

yaldız

SICAK YALDIZ

Sıcak yaldız baskı , baskı sonrasında uygulanan yöntemlerin içinde oldukça önemli bir yer tutmaktadır. Ambalaj üzerindeki görsellerin tüketici üzerindeki etkisi herkes tarafından kabul edilebilir bir gerçektir. Kullanılan materyalın, doğru yerde, doğru yöntemle uygulanması ve renk bütünlüğünün sağlanması halinde basılı ürünlere görsel anlamda çekicilik ve farklılık kazandırmaktadır.

KISMI LAK

Baskı yapılacak yüzeyinin tamamına ve ya isteğe bağlı olarak yalnızca bir bölümüne yapılabilen işlemdir. Basılı materyale parlaklık veya matlık etkisini kazandırır.

Lak, baskı yüzeyine uygulanırken, ürünün parlak ve çekici görünmesini; aynı zamanda dış etkenlere karşı korunmasını sağlar.

Lak uygulanmış kağıt yüzeyi çizilme, nem, güneş ışığı ve kağıt üzerindeki baskının dağılmasını karşı oldukça dayanıklıdır..

DSC_9488

HOLOGRAM

Hologram, genel olarak doğru ışıklandırma altında, nesnelerin gerçekte olduğu gibi, farklı açılardan görülebildiği bir kaç boyutlu görüntülerdir.

Uygulanan basılı işe daha fazla değer katar ve tüketici üzerinde ürünün “kaliteli, lüks, değerli” olduğu imajı yaratır.

selefon cotonak

SELEFON

Materyallerin dış etkenlerden korunması (güneş, nem, yağ vb.) için baskı yüzeyine sıvama yoluyla kaplanan ince bir jelatindir. Matlık veya parlaklık etkisi yaratabilir.