Baskı Sistemleri

Etiket sektöründeki deneyimimizle kurumların farklılaşması ve verimli sonuçlara ulaşması için hizmet kalitemizden ödün vermeden çalışan bir firmayız. Etiket üretiminde, ham madde girişinden ürün teslimatına kadar bütün süreçlerde etkin bir kalite yönetimi ile hizmet veriyor, uzman ekibimiz ile tüm alternatifleri göz önüne alarak size en uygun baskı çözümlerini sunuyoruz. İhtiyaçlarınızı takip ediyor, Etiketi sanatla birleştiriyoruz. Size özel grafik çözümlerimiz ve uygulamalarımızla müşterileriniz ile aranızda köprü oluşturuyoruz. Yenilikçi yapımızla baskı teknolojimizi sürekli geliştirerek dünya standartlarını ayağınıza getiriyoruz. Geniş ürün portföyümüzle; gıda, kozmetik, kimya, ilaç ve içecek başta olmak üzere çeşitli sektörlere hizmet veriyor, her ölçüde ve farklı alanlarda kullanılabilen etiketler üretiyoruz. Etiket grubundaki yeni makine parkurumuz ile baskıda sınır tanımaksızın, bir etikette olmasını isteyeceğiniz tüm özellikleri size sunuyoruz. İleri teknolojiye sahip makinelerle donatılmış üretim tesisimizde etiketlerinizi kaliteli baskıyla süslüyoruz. 8 renk kapasiteli makinemiz ile tüm etiket ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz. Flekso ve Gravür baskı tekniklerinin kullanıldığı üretim tesisimizde sıcak-soğuk yaldız, gofre yapabilme özelliğine sahip makineler bulunuyor. Bu makineler ile 12 microndan 350 gr. kağıt ve film malzemeye baskı yapılabiliyor, klişe hazırlama merkezimiz ve değişken verili baskı hizmetimizle sizlere entegre çözümler sunabiliyoruz.

1

Flekso Baskı

BASKI ENİ : 420MM – RENK SAYISI :8 BASKI HIZI 150MT/DK Flexo teknolojisinin en gelişmiş makineler ile saatte ortalama 1800 ile 2100 metrekare üretim yapabilmektedir. Kuşe, opak,şeffaf,termal etiket baskılarının yanı sıra 8 renk baskı, Shrink Sleeve, Pearlize film grubu, soğuk yaldız ve eş zamanlı ters baskı yapılabilmektedir.Üretim hattının hızlı, kaliteli ve yüksek renk kalitesi ile sizlerin her zaman çözüm ortağıyız.Orta ve düşük tirajlı işleriniz için ideal bir baskıdır, düşük klişe maliyeti ve termin süresi ile son dönemlerde Shrink Sleeve üretimine katkı sağlamıştır. Boya maliyeti ürünün fiyatını etkilese de fire oranlarındaki düşüş tedarikçiye ekonomi sağlamaktadır.

 

3

Letterpress Baskı

Genel olarak UV bazlı mürekkep ve kurutma sistemi kullanılarak yapılan, özellikle renk geçişlerinin kolaylıkla uygulanabildiği baskı yöntemidir. UV mürekkep kullanılmasından dolayı baskının uzun süre solmadan, dayanıklı olması istenilen yerlerde letterpress baskı tekniği tercih  edilir.

5

Serigraf Baskı

Özellikle etiketin dayanıklı olması gereken sektörler için tercih edilen ; nem, hava ve kimyasallara karşı en elverişli etiketlerin üretilebildiği baskı yöntemidir. Diğer baskı sistemlerinden farklı olarak uygulanan yöntem sayesinde çok kaliteli ve özellikli etiketlerde oldukça başarılı sonuçlar alınır. Her  türlü yüzeye baskı yapabilme özelliğine sahiptir

2

Rotogravür Baskı (Tifdruk)

BASKI ENİ : 800MM RENK SAYISI: 8 BASKI HIZI 150MT/DK Geniş ebadı ile sizlere özel projeler sunabilir ve yüksek tirajlı işlerinizde tasarruf sağlar, sıfır degradeye kadar inme imkanı zor görsellerde netlik, baskı kalitesi yüksek mürekkep yoğunluğu isteyen işlerde ise mükemmel çözümler sağlar. Rotogravürün silindir maliyeti yüksektir ancak düşük boya maliyeti ve kombine baskı özelliği sayesinde orta ve yüksek tirajlı işlerinizde ekonomi sağlar.Termin süresi baskı onayından sonra 15-30 iş gününe kadar uzayabilir.

4

Ofset Baskı

Sağladığı düşük maliyet ve yüksek baskı hızı gibi avantajları sebebiyle, tüm dünyada sık kullanılan baskı sistemidir. Baskı kalıbı olmadan, doğrudan bilgisayardan üretime geçilebilen bir sistemdir. Düşük gramajlı kağıtlara baskı yapabilmesi, baskıda çok yüksek üretim hızlarına erişmesi, istenilen adetlerde baskı yapılabilmesi gibi özellikleri  sayesinde etiket maliyetlerini minimum seviyede tutmaktadır.