Baskı Öncesi

MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ
  • Müşteri Temsilcileri

Kullanılacak olan sektöre ve uygulanacak ambalaj çeşidine göre değişecek olan baskı çözümleri için, alanında tecrübeli satış ekibimiz tarafından ihtiyacınız olan tüm bilgiler size aktarılır.

GRAFİK TASARIM
  • Grafik Tasarım Ekibi

Profesyonel grafik ve tasarım ekibimiz, ihtiyacınız olan ambalaja ulaşabilmeniz için sizinle birlikte çalışmaktadır. Grafik tasarım departmanımız bilgi ve becerilerini yaratıcılıkla birleştirerek müşterilerimize profesyonel tasarımlar ve farklı seçimler sunar.

klişe
  • Klişe

Yapılan tasarımlar son kontrolleri yapıldıktan sonra grafik departmanımız tarafından baskıya gönderilmektedir Hazırlanan tasarımlar ‘Bilgisayarlı Kontrol Sistemi’nden geçerek baskı öncesine (Klişe ve kalıp) hazırlanmaktadır. ‘Bilgisayarlı Kontrol Sistemi’ yardımıyla insan hatalarının en aza indirmesi sağlanarak kusursuz bir baskı çalışması yapılmaktadır. Flexo, Letterpress,Ofset, Rotogravür baskı makineleri için klişeler pozlanır, yıkanır ve baskıya hazır hale getirilir.

Baskı

Baskı Sonrası

baski 600x200

İleri teknolojiye sahip makinelerle donatılmış üretim tesisimizde ambalajlarınızı kaliteli baskıyla birleştiriyoruz. Flekso, Gravür ve Ofset baskı tekniklerinin kullanıldığı üretim tesisimizde 8 renk kapasiteli makinelerimiz sıcak-soğuk yaldız ve gofre yapabilme özelliğine sahip. Bu makineler 12 microndan 350 gr. kağıt ve filmik malzemeye baskı yapılabiliyor Bilgisayar kontrollü servo motorlu baskı üniteleri ile baskılar kontrol altında tutuluyor.

Etiketin uygulanacağı yüzey ve ortam koşulları göz önünde bulundurarak baskı için kullanılacak en uygun malzeme ve baskı tekniği kullanılır.

baski sonrası 600x200

Müşteri odaklı çalışmanın en önemli köşe taşlarından biri olarak hızlı servis mantığı şirketimizde oldukça profesyonel çizilmiş zaman ayarlamaları ve müşteri haritalandırması ile yürütülmektedir.

Kalite, Çevre ve İş Sağlığı Güvenliği Yönetim Sistemleri standartlarından taviz vermeden hedeflerimizin belirlenmesi, gözden geçirilmesi ve sistemin sürekli iyileştirilmesini sağlamak en öncü ilkerimizdendir.