Şirket Politikamız

Oldukça önemli akademik, profesyonel ve sektörsel bilgi birikimine sahip üst düzey yöneticilerden oluşan şirketimiz; yurtiçi ve yurtdışı fuar, konferans, panel ve buna benzer aktiviteleri takip etmekte ve bu vesile ile edinilmiş tecrübe ve yenilikler siz değerli müşterilerimize aktarılmaktadır.


Kaliteli Ürün Gamı

Faaliyet gösterdiğimiz etiket sektörünün en etkin, yenilikçi ve güvenilir firması olmak adına, gelişen en son teknolojiyi müşterilerimize ihtiyaçları doğrultusunda aktararak uygun çözümler sunmak, kaliteden ödün vermeden müşteri memnuniyetini esas almak, nitelikli personel kadromuzu geliştirmek ve Kalite Yönetim Sisteminin şartlarına uymak ve sürekli geliştirmektir.


Fiyat Optimizasyonu

Ürün fiyatlandırma yapısındaki amaç ve vizyonumuz; ürün kalitesi ile fiyat endekslerinin en uygun olabileceği zemini oluşturmaktır. Üretim maliyetlerine direkt etki eden bu ürünlerde siz değerli müşterilerimize sağlayacağımız avantajların bizlere de pozitif istikamette yansıyacağını düşünmekteyiz.


Performans ve Kariyer Yönetimi

Yeniler Etiket’daki performans sisteminin amacı; çalışanların performanslarının çok yönlü ölçülerek, sağlıklı bir geribildirim sürecinin yaşanması ve bireysel performans kadar takım performansının da öne çıkarılmasıdır. Yeniler Etiket’te performans değerlendirme sonuçlarından yola çıkılarak organizasyon için gelişim fırsatları yakalanmaya çalışılır.Çalışanlar; deneyimleri, eğilimleri ve kariyer hedefleri doğrultusunda Yeniler Etiket bünyesinde farklı iş alanlarında da görev alabilirler.


Hızlı Lojistik

Müşteri odaklı çalışmanın en önemli köşe taşlarından biri olarak hızlı servis mantığı şirketimizde oldukça profesyonel çizilmiş zaman ayarlamaları ve müşteri haritalandırması ile yürütülmektedir.


Eğitim


Eğitim faaliyetlerinin temel hedefi, kalite güvenliğine yönelmiş, verimliliğe büyük ölçüde önem veren, hijyen, çevre, sağlık ve iş güvenliği konularında bilinçli, beşeri ilişkilerinde yapıcı bir firma kültürü oluşturmak ve tüm çalışanları bu kültürün parçası yapmaktır.İşe yeni başlayan çalışanlarımızı, yeni işine alıştırmak ve verimliliğini arttırmak amacıyla verilen oryantasyon eğitimleri, çalışanların kısa sürede işe uyumunu sağlamaktadır.