Promosyon SLEEVE

Ürününüzü bir arada tutmanıza olanak sağlayan Promosyon Sleeve etiketleri baskılı veya baskısız olarak kullanabilirsiniz. Ürünlerinizi yanyana paketleyebilir, özel mesajlar sunabilir, şirket logonuzu ve markanızı ekleyebilirsiniz.

  • İkili Promosyon
  • Körüklü Promosyon
  • Baskılı / Baskısız

PROMOSYON SLEEVE HAMMADDE

PVC – Polivinil Klorür (PVC) düşük sıcaklıkta büzülen yüksek yoğunluklu film. En sık kullanılan malzeme PVC shrink sürecinde kontrol etmek için kolay bir film. Bu mükemmel büzülme oranları, netlik, baskı kalitesi,shrink sıcaklığı ve büzülme oranı gibi geniş bir yelpazeye sahiptir. PVC aynı zamanda ekstra hava direnci için yüksek darbe dayanımı vardır. Bu dayanıklı shrink sleeve malzemesinin oldukça düşük maliyeti vardır.

SHRINK SLEEVE HAMMADDE

PVC – Polivinil Klorür ( PVC ) düşük sıcaklıkta büzülen yüksek yoğunluklu film. En sık kullanılan malzeme PVC, shrink sürecinde kontrol etmek için kolay bir film. Bu mükemmel büzülme oranları,netlik , baskı kalitesi , shrink sıcaklığı ve büzülme oranı gibi geniş bir yelpazeye sahiptir. PVC aynı zamanda ektra hava direnci için yüksek darbe dayanımı vardır. Bu dayanıklı shrink sleeve malzemesinin oldukça düşük maliyeti vardır.

PETG- Polyproplyene Tefeftalat Glikol ( Petg ) yüksek mukavvemet oranı mükemmel netlikte , yüksek yoğunluklu bir film.Petg pahalı ve ısıya dayanıklı bir filmdir, yüksek büzülme özelliği olmakla beraber ,çok dayanıklı baskıda daha yüksek bir parlaklığa sahip ve aynı zamanda boydan çekme oranı çok azdır.Petg pastörize ve çok aranan bir özellik olarak günümüz piyasasında geri dönüştürebilinir.

OPS (OrientedPolistren) %70’in üzerinde TD shrink özelliği Tamamen yeniden dönüştürülebilir olduğundan, çevre dostu Düşük işleme yönü shrinközelliği ile shrink sleeve için etkili bir çözümdür.

PLA – polilaktid, veya polilaktik asit (PLA bir asit olmadığı bir yanlış isim), (PLA) yenilenebilir kaynaklardan elde edilen bir biyolojik olarak parçalanabilir bir termoplastik malzemedir. PLA çözünebilir olması, ve son yıllarda ve büzülme özelliği ile shrink sleeve etiketi olarak kullanımına ek olarak kendi popülaritesini arttırmıştır.