Emniyet Bandı

Şeffaf veya baskılı olarak, istenilen ölçü ve kalınlıkta üretilebilmektedir. Ambalajın kapağını tamamen sarabilir, tüketiciye ilk kullanıcı olduğu hissini daha iyi şekilde verebilirsiniz.

  • Damacana Emniyet Bandı
  • Şeffaf Emniyet Bandı
  • Baskılı Emniyet Bandı

EMNİYET BANDI HAMMADDE

PVC – Polivinil Klorür (PVC) düşük sıcaklıkta büzülen yüksek yoğunluklu film. En sık kullanılan malzeme PVC shrink sürecinde kontrol etmek için kolay bir film. Bu mükemmel büzülme oranları, netlik, baskı kalitesi,shrink sıcaklığı ve büzülme oranı gibi geniş bir yelpazeye sahiptir. PVC aynı zamanda ekstra hava direnci için yüksek darbe dayanımı vardır. Bu dayanıklı shrink sleeve malzemesinin oldukça düşük maliyeti vardır.

PETG-Polyproplyene Tefeftalat Glikol (PETG) yüksek mukavemet oranı mükemmel netlikte,yüksek yoğunluklu bir film.PETG pahalı ve ısıya dayanıklı bir filmdir yüksek büzülme özelliği olmakla beraber, çok dayanıklı, baskıda daha yüksek bir parlaklığa sahip ve aynı zamanda boydan çekme oranı çok azdır. PETG pastörize ve çok aranan bir özellik olarak günümüz piyasasında geri dönüştürülebilir.

OPS (OrientedPolistren) %70’in üzerinde TD shrink özelliği Tamamen yeniden dönüştürülebilir olduğundan, çevre dostu Düşük işleme yönü shrinközelliği ile shrink sleeve için etkili bir çözümdür.

PLA – polilaktid, veya polilaktik asit (PLA bir asit olmadığı bir yanlış isim), (PLA) yenilenebilir kaynaklardan elde edilen bir biyolojik olarak parçalanabilir bir termoplastik malzemedir. PLA çözünebilir olması, ve son yıllarda ve büzülme özelliği ile shrink sleeve etiketi olarak kullanımına ek olarak kendi popülaritesini arttırmıştır. )